Avem o gamă largă de activități diferite.

Experiența pe care organizația noastră a câștigat-o cu punerea la dispoziție a lucrătorilor în diferite sectoare datează din 1997. În acea vreme, Top Work Groep a început ca întreprindere individuală în horticultura de seră. Experiența acumulată în timp a dus în anul 2003 la trecerea de la întreprinderea individuală la o agenție de muncă temporară

Partenerul dumneavoastră

Top Work Groep se consideră partener pentru clienții săi. Ne efectuăm munca la clienți ca și cum ar fi locul nostru de muncă propriu. De exemplu, noi plasăm și managerii noștri proprii în fiecare locație. La baza succesului nostru stă filozofia companiei noastre, prin care ne străduim să obținem o calitate optimă. Noi facem acest lucru prin munca în echip

Echipa noastră care se implică de ani de zile

Bulent Karabulut

Manager
bulent@topworkgroep.nl
+31 6 34 48 70 67

Rasa Gars

Coördinator
rasa@topworkgroep.nl
+31 6 15 49 65 85

Muhammed Can Sakruca

Contabil
m.c.sakruca@topworkgroep.nl

Arnold Kuijs

Contabil financiar
arnold@topworkgroep.nl
+31 6 51 16 65 82

Mala Bholasingh

Angajat complet
mala@topworkgroep.nl
+31 6 25 27 45 28

Emre Sakruca

Administrator
emre@topworkgroep.nl

John Sakruca

Manager cont
john@topworkgroep.nl
+31 6 39 18 54 74
 

Folosind serviciile agenției noastre de muncă temporară, veți descoperi că există mai multe avantaje pentru dumneavoastră. Acest lucru înseamnă că personalul nostru profesionist poate fi întotdeauna disponibil, chiar și în 24 de ore. Prin formularul de mai jos puteți contacta direct unul dintre membrii echipei noastre.