Oferujemy szeroki zakres prac.

Pierwsze doświadczenia naszej organizacji w zatrudnianiu pracowników w różnych branżach miały miejsce w roku 1997. Top Work Group rozpoczęło działalność jako jednoosobowa firma w sektorze ogrodnictwa szklarniowego. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, w 2003 r. nastąpiło przejście z firmy jednoosobowej na agencję pracy tymczasowej.

Twój partner

Top Work Group uważa się za partnera dla swoich klientów. Pracujemy dla klientów tak, jakby było to nasze własne miejsce pracy. Na przykład w każdym zakładzie umieszczamy także własnych kierowników. Nasz sukces opiera się na korporacyjnej filozofii dążenia do optymalnej jakości. Robimy to poprzez pracę zespołową, w której działamy dla klienta i pracowników tymczasowych.

Nasz zespół, który działa już od lat

Bulent Karabulut

Kierownik
bulent@topworkgroep.nl
+31 6 34 48 70 67

Rasa Gars

Koordynator
rasa@topworkgroep.nl
+31 6 15 49 65 85

Muhammed Can Sakruca

Księgowyt
m.c.sakruca@topworkgroep.nl

Arnold Kuijs

Księgowy
arnold@topworkgroep.nl
+31 6 51 16 65 82

Mala Bholasingh

Allround pracownik
mala@topworkgroep.nl
+31 6 25 27 45 28

Emre Sakruca

Administrator
emre@topworkgroep.nl

John Sakruca

Menedżer
john@topworkgroep.nl
+31 6 39 18 54 74

Korzystając z usług naszej agencji pracy tymczasowej, dowiedzą się Państwo, że nasze usługi oferują wiele korzyści. Nasz wykwalifikowany personel może zostać zatrudniony zawsze, nawet w ciągu 24 godzin. Za pomocą poniższego formularza można skontaktować się bezpośrednio z jednym z członków naszego zespołu.